Kam pofrčíte na nejbližší dovolenou?

Najděte si ubytování

Ubytování v soukromí

Někdy ovšem chcete ušetřit. Zejména při delším pobytu nebo s mimořádně levnou letenkou nechcete dát majlant za ubytování a klidně byste párkrát přespali u někoho doma. K takovému účelu máme Homestay.com, rozsáhlou síť skvělých lidí, kteří se nebojí vás pustut do svého bytu či domu.

Ubytování v soukromí

Hotely, penziony, apartmány

Těší nás, že si chcete rezervovat ubytování právě přes náš web. My sami pro své cesty používáme Booking.com. Přijdete-li na tento dle našeho názoru nejlepší server pro rezervace ubytování po celém světě právě přes náš web, získáte nejen přístup k zajímavým ubytováním, ale ještě k tomu podpoříte dobrou věc - náš web, který Vám chce přinášet články, tipy a zkušenosti z první ruky. Vše, o čem zde píšeme, jsme sami vyzkoušeli.

Jestli to má pro Vás hodnotu, šup k hledání ubytování... :-)

Booking.com

Tento vyhledávací formulář Vám vybere taková ubytování, u nichž uživatelé zadali jako hodnocení Fantastické, Velmi dobré nebo Dobré (7 a více bodů z 10). Nechceme Vám nabízet něco, co bychom si sami neobjednali. Jestliže máte menší nároky, můžete si na další stránce filtr později upravit.

Vyzkoušená a doporučená ubytování

Tato část potřebuje aktualizaci! Druhý rok bez možnosti cestování značně změnil nabídku ubytování. Mnoho z našich dříve vyzkoušených a osvědčených už nefunguje, není v nabídce nebo nefunguje tak, jako dřív.

Slovinsko

Španělsko a Baleáry

Vysvětlivky ikon

  • Vyzkoušené a výborné
  • Vyzkoušené a lze doporučit
  • Nevyzkoušené, ale objednali bychom si jej (nebo jsme jej měli objednané a nejeli jsme)

Rychlé tipy

Kvalitativně zcela předvídatelné jsou velké hotelové sítě - Premier Inn, Holiday Inn Express, Travelodge. Obvykle platí, čím více k centru, tím dražší. Při výběru ubytování se dívejte nejen na cenu, ale také na vzdálenost nejbližší zastávku (ideálně metra) a na časy check-in a check-out. V některých ubytováních je uvedeno "parkování na ulici" - ověřte si např. na Google Maps, jak ta ulice vypadá a jestli je šance na parkovací místo.


Nevíte kam se vydat? Tady máte pár tipů...

Nechte se inspirovat

Chorvatsko

Booking.com

Itálie

Booking.com

Španělsko

Booking.com

Velká Británie

Booking.com