Kam v Evropě

Stránka pro ty, kteří milují cestování po Evropě

tipy, zkušenosti, cestopisy, články, fotografie, novinky -- vše ověřeno námi

Úvodem...

Jste na stránkách Kam v Evropě. Jsou stále teprve ve výstavbě, ale už tu najdete první články, zejména o Spojeném království a Irsku, ale postupně přidáváme články i o dalších zemích. Nebudeme zveřejňovat velké množství článků, naopak chceme, aby všechny informace byly o to hodnotnější a obsahovaly hodně fotografií pro inspiraci. Všechno, co zde uvádíme, jsme navštívili my sami nebo naši blízcí přátelé, jejichž informacím můžeme důvěřovat. Chceme, aby informace, které najdete u nás, byly bez dalšího použitelné i pro vás. Jestliže u některého článku najdete doporučená ubytování, zpravidla jsme je vyzkoušeli a bydleli tam. Žádný článek není PR reklama na objednávku - cokoli zde propagujeme, činíme tak proto, že nám daná služba vyhovuje a používáme ji. V některých místech jsou affiliate odkazy, ty ale pečlivě vybíráme a nebáli bychom se jich využít (a některé skutečně využíváme).

Co Vás čeká na Kam v Evropě v nejbližší době

Další díl Edinburghu, tentokrát o Harry Potterovi, westernu a ikonických mostech. První a druhý díl už jsou venku.
Jsou dlouhodobě velmi levné letenky do Kodaně, takže vám ukážeme, co je v tom městě k vidění.

Nepřehlédněte na Kam v Evropě

Jedete-li poprvé do Londýna, nepřehlédněte seriál Poprvé v Londýně. K dispozici je první díl na téma Metro a doprava, druhý díl přináší první část atrakcí, které byste neměli přehlédnout a třetí díl pojednává o Greenwichi a okolí.

Nejnovější články

Óda na Českou republiku

Říká se, že při cestování člověk pozná nová místa, nové lidi, jiné zvyky, nové kultury a ti talentovanější na jazyky také nové jazyky. Je tu eště jedna věc, kterou si většina lidí v ponávratové euforii neuvědomí. Většinou také poznáme, jak úžasné je to vlastně tady.

Čti více ...

Cestovní kanceláře

České kormidlo je specialistou zejména na levnější dovolené, především v Chorvatsku nebo Itálii. V zimě nabízí kompletní lyžařské zájezdy s dopravou a skipasem.

Tipy mezi prvními

Ubytování

Booking.com

Ubytování v soukromí

Vybrané akce 2020

Karneval v Benátkách
08.02.2020–25.02.2020
Benátky, Itálie

Když se řekne karneval, většina si představí dvě města - Rio de Janeiro a Benátky. Benátský festival má tradici od 11. století a i když byl načas přerušen v 18., od roku 1979 každoročně zaplní ulice města maskami, kostýmy, průvody a samozřejmě turisty. Nenechte si ujít jedinečnou akci.

Foodies Festival
08.05.2020 11:00–10.05.2020 18:00
Brighton, Velká Británie

Největší festival jídla v UK přitáhne do Brightonu každoročně 300 tisíc lidí. Na několika scénách probíhají show a přednášky kuchařů, barmanů, cukrářů, objeví se desítky kapel, vítězové MasterChef, velké stany a malé stánky s jídlem všeho druhu. Je připravena zóna pro děti a také pro psy. A co je na tom nejvíc? Britové ukážou, že navzdory špatné pověsti také umí vařit...

Doporučte nám další.

Parkování na letišti

Odkazy na parkování na dalších letištích jsou v článku Jak parkujeme (nejen) v Praze na letišti

Kompletní zájezdy

Nezobrazil se formulář?
Klikněte zde...

Letenky

Komplexní vyhledávač
Nízkonákladové společnosti
Ostatní společnosti

Cestovní pojištění

50% SLEVA na cestovní pojištění od AXA

Sleva na cestovní pojištění od AXA Assistance
Nyní si můžete sjednat on-line cestovní pojištění od AXA Assistance se slevou 50%. Možná máte svou oblíbenou pojišťovnu (pokračujte s ní), možná máte pojištění k platební kartě (mrkněte se na pojistné podmínky) a pokud ne... pojištěni od AXA vypadá velmi slušně.
A tady ho najdete :-)

Ubytování v nejčastějších destinacích
Chorvatsko  Černá Hora  Slovinsko
Francie  Itálie  Španělsko
Portugalsko  Bulharsko  Řecko
Velká Británie  Irsko  Německo